Gjendet i pajetë një person në Tiranë, dyshohet se është vetëdjegur
Në Sharrë, Kombinat në zonën e varrezave është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar i moshës rreth 60 vjeç.

Ky shtetas dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

VIJON….
Shtuar më 07/12/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori