Gjendet i pajetë 34 vjeçari në Dajt
Një 34 vjeçar është gjetur i vetëvarur pak më parë në zonën e Dajtit në kryeqytet.

Viktima i identifikuar si O.Gj. 34 vjeç është vetëvarur në një pemë.
Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 19.10.2020, rreth orës 13:00, tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt, është gjetur i vetë'varur në një pemë shtetasi O.Gj., 34 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 19/10/2020, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori