Gjendet i pajetë i riu në Korçë
Një 30 vjeçar është gjetur pa shenja jete në Korçë. Mësohet se viktima është shtetasi Edison Shemitraku.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Desmire ne Lozhan. Paraprakisht dyshohet për vetvrasje.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 03/03/2020, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori