Gjendet i mbytur një 44-vjeçar në Skrapar
Rreth orës 08:00, në Skrapar, në anën e lumit të Guahak, nga shërbimet e patrullës është konstatuar një person i mbytur.

Nga verefikimet e para rezulton se shtetasi M.Xh, 44 vjeç, banues në Sharovë, Skrapar, dyshohet se është vetëmbytur.

Grupi hetimor dhe eksperti mjeko-ligjor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 01/12/2018, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori