Gjendet granatë dore në Laprakë
Pasditen e sotme në Laprakë, është gjetur një granatë e vjetur pranë banesës së ish-komandantit të FNSH.

Policia bën me dije se granata është gjetur në një shkurre, granatë e vjetër dhe e ç’aktivizuar.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.09.2020, rreth orës 18:05, në Laprakë, në një shkurre është gjetur një granatë dore e vjetër, e ç’aktivizuar.

Granata është marrë nga forcat xheniere pa asnjë problem. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2020, ora 20:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori