Gati arrestimi i Arben Ahmetajt, Gjiknuri ka foto me Habilajt
Pëlqej
Gazetarja e kronikes, Anduena Llabani deklaron se ka informacione se edhe dy ministra te qeverise Rama, do te shkojne ne qelite VIP qe po pergatiten.

Duke folur për Oktapod ajo tha se bëhet fjalë për ministrin Gjiknuri dhe Ahmetajn. Keto video kane ardhur nga amerikanet, dhe se shpejti do te kete veprime.

njërën nga videot paraqitet ministri Gjiknuri me njërin nga vëllezerit Habilaj teksa janë krah për krah në Vlorë në periudhën e zgjedhjeve. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2017, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori