FNSH rrethon autorin, mësohet shkaku i vrasjes në Shkodër
Policia ka rrethuar autorin e dyshuar të vrasjes së 40 vjeçarit para pak minutash ne Shkodër dhe tashmë është duke negociuar me të per t'u dorëzuar pasi është i armatosur.

Kjo ka bërë që të shihet e nevojshme edhe ndërhyrja e FNSH-së.

Mësohet se vrasja ka ndodhur për probleme pronësie dhe se familjet kishin prej kohësh mosmarrëveshje mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 01:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori