FNSH dhe RENEA blindojnë Elbasanin, disa arrestime
Forca të shumta të FNSH-së dhe RENEA-s janë parë në orët e para të ditës së sotme në qytetin e Elbasanit pas takimit të kreut të Policisë, Haki Çako me drejtues lokal.

Albeu.com mëson se Forcat Speciale kanë mësyrë disa shtëpi dhe ambiente biznesi duke kryer disa arrestime të personave me precedentë kriminalë.

Aksioni vjen disa ditë pasi forcat e rendit u goditën me makina të blinduara teksa shoqëronin në komisariat për verifikim një makinë tjetër të blinduar.

Prej disa ditësh qyteti është nën terrorin e grupeve të armatosura. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 12:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori