FNSH blindon Sarandën, nisin kërkimet për “Eskobarin e Ballkanit”
Pëlqej
FNSH ka rrethuar aktualisht Sarandën për të vënë në pranga Eskobarin e Ballkanit.

Klement Balili, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge, në kërkim dhe i dënuar në Greqi i ka shpëtuar të gjitha operacioneve të organizuara nga policia për kapjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori