Tentohet hyrja në oborrin e kryeministrisë
Pëlqej
Ka filluar tensioni dhe përplasjet në protestën e sotme të opozitës.

Ndërkohë që Lulzim Basha dhe Kryemadhi po mbyllin marshimin e tyre, qindra protestues janë duke u shtyrë me policinë duke dashur që të çajnë kordonin.

Fillimisht ata hodhën tymuese, vezë dhe sende të forta në drejtim të policisë ndërsa tani janë duke u shtyrë.
Shtuar më 26/05/2018, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori