Fadroma përplas për vdekje 58 vjeçarin në Tiranë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, rreth orës 10:10, në rrugën “Ramazan Gaxherri”, mjeti tip fadrom me drejtues shtetasin K.F., 52 vjeç, dyshohet aksidentalisht ka përplasur me pasojë vdekjen shtetasin XH.L., 58 vjeç.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 15/04/2020, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori