Eneda Tarifa fiton "Kënga Magjike 2019"
"Kënga Magjike" zgjodhi fituesin e saj për vitin 2019">2019.

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019">2019”.

Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”.

Në vend të dytë u rendit Fifi me "Mbarova", ndërsa në vend të tretë Anxhela Peristeri, "Dikush i imi". /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2019, ora 23:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori