Ekzekutohet efektivi i FNSH në Lezhë
Një efektiv i FNSH u ekzekutua mëngjesin e sotëm në makinën e tij në Lezhë.

26 vjeçari Xhulio Prela banonte në Rrile dhe ishte duke u kthyer nga aeroporti i Rinasit.

Në superstradën Milot – Lezhë në afërsi të Gajushit, mendohet se është qëlluar nga një automjet tjetër.

Burime bëjnë me dije se automjeti është identifikuar nga policia. Sakaq në vendngjarje janë zbuluar 3 gëzhoja armë zjarri.


Shtuar më 05/12/2020, ora 08:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori