E FUNDIT/ Ekzekutim mafioz mes Shkodrës
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Grudë të Shkodrës.

Nga raportimet e para mësohet se viktima është shtetasi Angjelin Shkami.

Policia bën me dije se në vendngjarje ka pasur të shtëna.

Blutë e Shkodrës kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë mbi autorët dhe shkaqet e ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 17/12/2017, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori