Edhe një deputete e re i shtohet Kuvendit nga radhët e LSI
Opozita e re dita ditës po zmadhohet duke rrezikuar Lulëzim Bashën dhe Monika Kryemadhin se do t'i nxjerrin bllof me veprimin e tyre duke djegur mandatet.

Mësohet se ka pranuar mandatin e deputetes Ambra Borova duke rritur numrin e deputetëve të rinj që po hynë në Kuvend.

Ambra Borova deputete e LSI në Shkodër dhe ajo ka dorëzuar në KQZ formularin e De- kriminalizimit.

Ndërkaq sot u sulmua me bojv një deputet i ri që pranoi mandatin po na partia e LSI-së.
Shtuar më 21/03/2019, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori