E rëndë në Shkodër, 20-vjeçari mbytet në lumin Kir
Një ngjarje e rëndë ka ndodhurShkodër.

Një i ri vetëm 20-vjeç ka humbur jetën pasi është mbytur në ujërat e lumit Kir.

Ngjarja ka ndodhur tek ura e Mesit dhe mësohet se i riu ka qënë duke bërë plazh.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar më shumë mbi ngjarjen. /albeu.com/


Shtuar më 07/06/2018, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori