E FUNDIT/ E rëndë në Maliq, makina përplas për vdekje dy gra
Një aksident i rëndë është regjistruar në Maliq, ku një makinë ka plagosur dy këmbësorë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në të fshatit Podgorie, dhe policia ka bërë të mundur shoqërimin e shoferit.

Nga aksidenti janë plagosur rëndë S.Ç dhe B.Xh, 65 e 70 vjeç.

E plagosura S.Ç ka ndërrua jetë pas mbërritjes në spital.

Makina e përfshirë në aksident tip “Nissan”, drejtohej nga J.K. Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori