E FUNDIT/ E rëndë në Durrës, djali masakron me thikë nënën e babain
Një ngjarje e rëdnë ka ndodhurDurrës. Mësohet se një djalë ka plagosur nënën e babanë me thikë.

Mësohet se prindërit, të moshuar, po tranportohen me urgjencë drejt spitalit të Durrësit në gjendje kritike për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka vënë në pranga edhe autorin, djalin e tyre.

Autori është shtetasi Hajri Neziri 25-vjeç dhe ka plagosur me thikë dy prindërit e moshuar. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2018, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori