E quan mik, Rama takon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM)
Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e Facebook-ut Mark Zuckerberg.

Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konferenca e Sigurisë dhe janë të pranishëm politikanë e përfaqësues nga gjithë bota, ndër ta edhe Edi Rama.

Pas takimit Rama shpërndan fotot dhe e quan Zuckerbergun mik.

“Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë”, shkruan Rama. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2020, ora 22:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori