E përplas makineria, vdes minatori
Një incident me pasojë vdekjen e minatorit ka ndodhur në fshatin Pishkash, Librazhd.

Shtetasi H.Ç, rreth 52 vjeç, ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineripunës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Shtuar më 12/06/2019, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori