Durrës, makina përplas për vdekje këmbësorin
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në afërsi të vendit të quajtur Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

Sipas informacioneve të deritanishme mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësorë.

Po ashtu bëhet me dije se këmbësori i ka prerë rrugën makinës, e cila e ka përplasur dhe e ka lënë të vdekur në vend. Aksidenti ka ndodhurrrugën dytësore që lidh Golemin me Plepat.


Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj.
Shtuar më 20/10/2019, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori