E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Dogjën kazanë dhe goma, banorët e Astirit shoqërohen në komisariat
Banorët e Astirit, të cilët nuk lejojnë prishjen e shtëpive të tyre, janë shfaqur pasditen e kësaj të marte me pankarta në duar, në të cilat lexohet "Kryeministër ku je fshehur?”, “Dy duar për një kokë” “Duam pronat tona", e të revoltuar dhe duke brohoritur njëherazi, kanë djegur edhe një sërë gomash e kazanesh.

Pikërisht për këtë, policia ka shoqëruar disa persona në komisariat.

Të dhënat e para tregojnë se ata janë shoqëruar drejt komisariatit nr.6, ndërkohë qe Rama tha vetëm pak minuta më parë, se nuk do të kishte negociata për këtë punë me banorët dhe se Unaza do të bëhej.
Shtuar më 13/11/2018, ora 23:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori