Ditë zie për deputeten socialiste, humb babain: Do më mungosh!
Një tjetër lajm i zi vjen nga PS, ku mësohet se ka ndërruar jetë babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea.

Lajmin për humbjen e të atit e ka bërë me dije vetë deputetja, me anë të një statusi në Facebook.

Ajo thotë se do ta kujtojë gjithmonë si një baba model, gjysh shembullor dhe bashkëshort ideal.

"Me hidherim të thellë, ju njoftoj për humbjen e babait tim, Shpëtim Gjebrea, babait model, gjyshit shembullor e bashkë shortit ideal.

Kështu do ta kujtoj gjithmonë babain e shtrenjtë e të dashur. Sa shumë do na mungosh babush! Bota pa ty do jetë tani më e vogël!"- shkruan deputetjaFacebook. /albeu.com/

Shtuar më 03/11/2020, ora 19:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori