E FUNDIT/ Dhunë pranë zyrës së Xhafajt, protestuesit i bie të fikët
Një protestues ka humbur ndjenjat gjatë protestës që po zhvillohet në këto momente përballë ministrisë së Brendshme.

Një shtetas, identiteti i të cilët nuk dihet ka humbur ndjenjat duke rënë në tokë.

Të alarmuar protestuesit kanë shtyrë për të krijuar ajër, ndërkohë deputeti Bardh Spahia i cili është edhe doktor shihet ti japë ndihmën e parë.

Protestuesi në fjalë ishte në ballë të kordonit të policisë dhe në momentet e rënies në tokë u dëgjua: "e vranë e vranë". /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori