Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Me duart e gjakosura duke thyer xhamin sipër kofanos: Del videoja e sulmit ndaj turistëve spanjollë (VIDEO)
Kanë dalë pamjet e dhunës së Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo.

Pamjet tregojnë momentin kur Kokëdhima ka hipur në makinë dhe godet xhamin duke e thyer atë, ndërsa nga brenda ata i thonë që të zbresë.

Kokëdhima është arrestuar nga policia pas këtyre akteve të dhunshme përmes të cilave ka rrezikuar jetën e 6 personave si edhe të vetës së tij.
Shtuar më 17/08/2019, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori