Dalin rezultatet, sa persona rezultuan pozitivë nga koronavirusi gjatë orëve të fundit
Gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar 170 qytetarë, 12 prej të cilëve kanë rezultuar pozitivë dhe bëhet fjalë për kontakte të rasteve të më parshme.

Prej tyre, 8 raste në Tiranë, dy në Kamëz, një në Krujë dhe një në Fier

Numri total i të infektuarve në Shqipëri ka shkuar në 868.Shtuar më 10/05/2020, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori