COVID-19 u mori jetën 7 pacientëve vetëm sot
Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 7 persona, si dhe janë regjistruar 241 rastë të reja

COVID-19 – Statistika (31 Tetor 2020)

Raste të reja ditore 241

shëruar ne 24 orë 92

Të shtruar në spitale 301

Humbje jete në 24 orë 7

Testime ditore 1260Shtuar më 31/10/2020, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori