COVID-19 i merr jetën dy personave në 24 orët e fundit
Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID-19, 2 qytetarë nga Tirana, një 66 vjeçar dhe 73 vjeçar me sëmundje bashkëshoqëruese.
Shtuar më 27/09/2020, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori