Çfarë po diskutohet? Kryemadhi dhe Petrit Vasili i shkojnë në zyrë Bashës
Një takim mes kampit opozitar po zhvillohet në këto momente.

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e shoqëruar nga nënkryetari Petrit Vasilui, po zhvillojnë një takim me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Burime bëjnë me dije se tema kryesore e takimit është reforma zgjedhore.

Takimi vjen një ditë pas tryezës së reformës zgjedhore.

Shtuar më 27/05/2020, ora 19:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori