Çështja e Fjolla Morinës, përplasje në prokurorinë e Kukësit
Çështja e këngëtares Fjolla Morina ka sjellë përplasje në prokurorinë e Kukësit.

ABC raporton se drejtuesja e prokurorisë ka dalë kundër prokurorit të çështjes dhe kërkon që këngëtarja të gjykohet për trafik armësh në bashkëpunim me dy të tjerë, Fisnik Syla dhe Fitim Muja.

Ndërkohë pak kohë pas arrestimit të saj, Fjolla shpalli fejesën më biznesmenin Fisnik Syla, i përfshirë gjithashtu në çështje.


Shtuar më 01/12/2020, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori