Burri vret gruan me sopatë në fshatin Babicë të Vlorës (VIDEO)
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës, ku burri Lavdosh Sulo 56 vjeç ka vrarë gruan e tij 44 vjeçaren Laureta Sula te cilen e ka goditur me sopatë.

Gruaja e masakruar ka mbërritur në spitalin e Vlorës pa shënja jete, teksa ngjarjen e rëndë e raportuan fqinjët.

Burri e ka goditur me sopatë gruan e tij në kokë dhe fytyrë duke i shkaktuar viktimës vdekjen e menjëhershme.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e kësaj vrasjeje makabre. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2019, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori