Burri nga Elbasani tenton t'i marrë jetën gruas
Një ngjarje tragjike është parandaluar në Elbasan.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se një burrë ka rënë në pranga pasi ka tentuar të vrasë me thike gruan.

Ngjarja e rëndë është parandaluar nga policia dhe ai ka rënë në pranga.
Shtuar më 21/10/2019, ora 20:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori