E FUNDIT/ Bombë tek Ambasada Amerikane në Tiranë?

Një valixhe e dyshimtë është gjetur tek Ambasada Amerikane.

Kjo ka shkaktuar panik dhe alarm tek punonjësit e ambasadës Amerikane në Tiranë.

Mësohet se është rrethuar zona, ndërsa në vendin e ngjarjes ka shumë forca policie, ndërsa kanë mbërritur dhe forcat xheniere.

Ambasada ndodhet në rrugën e Elbasanit e cila është një nga zonat më të populluara të kryeqytetit, duke qenë se ka edhe një prezencë të madhe studentësh. /albeu.com/


Shtuar më 06/10/2017, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori