Bie nga shkallët, 55 vjeçari ndërron jetë pa arritur në spital
Një 55 vjeçar në Librazhd është rrëzuar nga shkallës, duke humbur jetën. Viktimë është shtetasi Besim Gjura.

Sipas dëshmitarëve, 55 vjeçari ishte duke zbritur shkallët kur është rrëzuar.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë ambulanca, ku i është dhënë ndihma e parë mjekësore në spitalin e qytetit dhe më pas është nisur drejt Spitalit të Elbasanit por ka ndërruar jetë gjatë rrugës.

Shtuar më 09/02/2021, ora 20:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori