Bie në greminë efektivi i RENEA-s
Një efektiv i forcave RENEA ka rënë mëngjesin e sotëm në një greminë në Dukagjin.

Mësohet se efektivi ka dëmtuar të dyja këmbët. Ai është identifikuar si Bledar Beluli.

Forcat e policisë dhe RENEA është nisur drejt vendit të ngjarjes, dhe pritet ndërhyrja nga ajri për shpëtimin e tij.

Ai i ka ngecur në malin e Zorgjit, e cila është një zonë shumë e rrezikshme dhe e thepisur.
Shtuar më 09/12/2019, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori