Berisha mbërrin në Presidencë
Ish-Kryeministri Berisha ka arritur në Presidencë i thirrur nga Meta për një takim.

Mendohet se tema e diskutimit do të jetë kriza politike ndërkohë që kreu i shtetit e ka thirrur në zyrë Berishën, si ish-President.

Pas takimit me Metën pritet që Berisha të japë një konferencë për mediat.

Sakaq, Meta ka thirrur në takim edhe ish-Presidentët, Alfred Moisiu, Bamir Topi dhe Bujar Nishani. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2019, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori