Basha konferencë e jashtëzakonshme
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të dalë në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp nga selia blu, mbrëmjen e sotme në orën 21:00.

Temat e diskutimit pritet të jenë lidhur me gjendjen aktuale në vend, shtyrjen e negociatave dhe përgjimet e publikuar ditën e djeshme nga gjermania "Bild"
Shtuar më 18/06/2019, ora 20:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori