Autobuzi përplas për vdekje këmbësorin në Durrës
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin bregdetar të Durrësit.

Një këmbësor është përplasur nga një autobuz, e për pasojë është ka humbur edhe jetën.

Ende nuk është bërë me dije identiteti i viktimës si dhe të drejtuesit të mjetit, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të hedhur dritë mbi shkkaqet dhe rrethanat e saj.

Shtuar më 26/10/2019, ora 20:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori