Atentati, Krimet e Rënda marrin në skaner të gjitha dosjet e bregdetit
Prokuroria ka marrw nwn hetim atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj, dosjet e gjetura nw mjet si dhe lidhja e tij me Rrumin.

Pronat në Gjirin e Lalëzit janë kryesoret. Zbardhen proceset problematike ku kishte lidhje Rrumi.

Dyshime se Rrumi kishte interes për 275 ha tokë në Hamallaj.
Shtuar më 07/11/2019, ora 17:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori