Atentat në Lushnje, ekzekutohet Enver Borici
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Një 42-vjeçar është qëlluar për vdekje.

Mësohet se vikitma është Enver Borici 42 vjeç. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Kadri Qystri në Lushnjë.

Raportohet se Enver Borici ish anëtar i bandës së Lushnjes ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në prani të personave të tjerë dhe në këtë moment dyshohet se një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar në drejtim të Lushnjes 42 vjecarit./abcnews.al
Shtuar më 14/12/2019, ora 08:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori