Artan Lame, pozitiv me koronavirus
Kreu i Kadatrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.

Burime bëjnë me dije për albeu.com se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen e tamponit.

Rezultati ka dalë gjatë pasdites së djeshme ku Lame ka rezultuar pozitiv.

Lame është vetëkarantinuar dhe është duke marrë trajtimin në shtëpi. /albeu.com
Shtuar më 21/10/2020, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori