Arrestohet polici i akuzuar për ngacmim seksual
Policia e Shkodrës ka njoftuar se ka vënë në pranga një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare.

Bëht fjalë për B.B specialist i Policimit ne komunitet (SPZ) Gruemire, ndaj të cilit është bërë një denoncim në media ku shihet teksa i tregon organin gjenital një të miture.

E ëma e vajzës pohon se pasi ka parë pamjet e turpshme, dhe ka folur me vajzën, ka marrë videot e bashkë me të bijën ka shkuar në komisariatin e Koplikut për ta denoncuar por aty askush nuk e ka pritur.
Kështu ajo më pas i është drejtuar mediave të cilat kanë publikuar video skandalin.

NJoftimi i policisë:

Ne Shkoder eshte arrestuar menjehere punonjesi i policise qe eshte shfaqur ne videon e publikuar ne media. B.B
Specialist i Policimit ne komunitet (SPZ) Gruemire, Komisariati Policisë Malësi e Madhe./albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori