Arrestohet juristi i Hipotekës në Korçë
Ditën e sotme policia bën me dije se ka vënë në pranga juristi i Hipotekës në Korçë.

I arrestuari është shtetas Elvis Gjata, dhe sipas policisë akuzohet për mashtrim.

Burime bëjnë me dije se arrestimi i juristit është kryer mbrëmjen e se enjtes.

Dyshohet se Elvis Gjata kishte mashtruar disa persona nga Librazhdi, duke ju marrë një shumë të konsiderueshme parash. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2018, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori