Arrestohet autori që vendosi tritolin biznesmenit në Tiranë
Eshtë arrestuar autori i dyshuar për vendosjen e tritolit në banesën e një biznesmeni mbremjen e djeshme në Tiranë.

Sipas policisë 58-vjeçarin Arben Bardhi është arrestuar në Lezhë dhe po transferohet drejt Tiranës.

Nga shpërthimi mbrëmë nuk pati persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Mendohet që ngjarja të ketë ndodhur për motive pronësie. I arrestuari do të merret në pyetje nga uniformat blu të kryeqytetit. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2019, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori