Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin
Dy të rinjDibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre.

Njoftohet se policia ka kapur 18-vjeçarin A. T., dhe 19-vjeçarin me iniciale D. D., pasi pas një konflikti për motive të dobëta, në bashkëpunim me dy persona të tjerë kanë lënduar një 17-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në Peshkopi ndërsa A. T., dhe D. D., u proceduan penalisht në gjendje të lirë, për veprën penale “Plagosje e lehtë me dashje”, e kryer në bashkëpuni

Materialet procedurale do ti referohen Prokurorisë Dibër për hetime të mëtejshme.
Shtuar më 26/11/2020, ora 18:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori