E FUNDIT/ Arrestimi i Moisi Habilaj, Tahiri kërkon takim urgjent me Llallën
Pas arrestimit të Moisi Habilajn në Itali, i folur si kushëri me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ky i fundit ka bërë një lëvizje të rëndësishme.

Nga raportimet e para për mediat, bëhet me dije se Tahiri dhe Llalla pritet të kenë një takim në orët në vazhdim.

Takimi do të zhvillohet tek Prokuroria e përgjithshme dhe për teme besohet të jetë arrestimi dhe implikimi i Tahirit në çështjen e Moisi Habilajn. /albeu.com/

Shtuar më 17/10/2017, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori