Arratiset nga burgu i Rrogozhinës i dënuari
Një i burgosur ëstë arratisur nga burgu i Rrogozhinës.

Lajmi është bërë me dije nga istitucioni i dënimit nga ku mësohet se i burgosuri kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.

Fatjon Bushgjoka është personi që është arratisur.

Shtuar më 09/10/2019, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori