Aleatët "tradhtojnë" Bashën, kush janë tre kandidatët që pritet të bëhen deputetë
Tre kandidatë, pjesë e listave shumëemërore të PD kanë devijuar nga vendimi i grupeve dhe kanë vendosur të pranojnë mandatin e deputetit, duke dorëzuar sot pranë KQZ formularin e dekriminalizimit.

Zef Shtjefni, Partia Ora e Shqiperise, Artur Roshi, Kryetari i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, dhe Nikolin Staka, Lëvizjen Demokratike për Ndryshim, PLDN, janë tre emrat e rinj të cilët pritet që ti bashkohet Kuvendit.
Shtuar më 18/04/2019, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori