Alarmi SOS, shpëtohen 7 turistë në Durrës
Roja bregdetare kanë shpëtuar 7 turistë që rrezikonin të mbyteshin në ujërat e Detit Adriatik, në Durrës mbrëmjen e sotme.

Mjeti lundrues me të cilin udhëtonin ka pësuar avari dhe është dashur ndërhyrja e rojes bregdetare për t’i nxjerrë në breg.

Por fatmirësisht, burime bëjnë me dije se përvec panikut, turistët nuk pësuan asnjë lëndim.
Shtuar më 14/08/2019, ora 21:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori