Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë
Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit.

Personi në fjalë identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur është dërguar në spital dhe mësohet se fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” vetëm disa minuta më parë.
Shtuar më 13/08/2019, ora 23:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori